KOMEC - Brno

Obrázek závodu První Liga lezení cest na obtížnost.
První Liga lezení cest na obtížnost.

Pravidla jsou jednoduchá. Rozhodčími jste si Vy společně s Vaším jističem. Když budete sami k sobě tvrdí a poctiví, někam se s výkonností dostanete. Na přelezení máte neomezený počet pokusů a přelezem se rozumí vylezení bez odsednutí do sedáku. Evidovat cesty můžete jednoduše pomocí QRkódu nebo později ze svého počítače po přihlášení na stránku ClimbHere do svého lezeckého deníčku. Výsledky průběžné i celkové uvidíte v žebříčku, který se automaticky aktualizuje. Vyhodnotí první tři a další náhodné účastníky. Tak ohodnotíme, jak největší bouchače, tak další závodníky. Ceny budou formou volných vstupů a drobných věcných cen. V budoucnu budeme pořádat další měsíční i jednodenní závody. Vždy se pokusíme připravit nové cesty i bouldery a k tomu nějaké srandovní, vychytané podmínky přelezu konkrétních cest. Cílem je Vás motivovat ke zvýšení výkonnosti a sledování Vašeho vývoje. V případě dotazů, nesrovnalostí, nefunkčnosti atd. kontaktujte přímo mě - Mrázu na: tomasmrazek@tomasmrazek.cz. Podmínkou je registrace a zřízení deníčku na ClimbHere.

 • Trvá od :
  31. 1.
  2018
 • Trvá do :
  28. 2.
  2018
 • Obt. lano:
  9-

Pravidla jsou jednoduchá. Rozhodčími jste si Vy společně s Vaším jističem. Když budete sami k sobě tvrdí a poctiví, někam se s výkonností dostanete. Na přelezení máte neomezený počet pokusů a přelezem se rozumí vylezení bez odsednutí do sedáku.

Evidovat cesty můžete jednoduše pomocí QRkódu, nebo později ze svého počítače po přihlášení na stránku ClimbHere do svého lezeckého deníčku.

Výsledky průběžné i celkové uvidíte v žebříčku, který se automaticky aktualizuje. Vyhodnotí první tři a další náhodné účastníky. Tak ohodnotíme, jak největší bouchače, tak další závodníky.

Ceny budou formou volných vstupů a drobných věcných cen.

V budoucnu budeme pořádat další měsíční i jednodenní závody. Vždy se pokusíme připravit nové cesty i bouldery a k tomu nějaké srandovní, vychytané podmínky přelezu u konkrétních cest.

Cílem je Vás motivovat ke zvýšení výkonnosti a sledování Vašeho vývoje.

V případě dotazů, nesrovnalostí, nefunkčnosti atd. kontaktujte přímo mě - Mrázu na: tomasmrazek@tomasmrazek.cz. Podmínkou je registrace a zřízení deníčku na ClimbHere.